Sprowadzanie zmarłych z zagranicy

Społeczności różnych państw – nie tylko Polski – charakteryzuje od wielu lat duża mobilność. Wiele osób w poszukiwaniu pracy czy lepszych warunków do życia – podejmuje decyzję o wyjeździe nie tylko do innego regionu kraju, ale także nierzadko poza granice rodzinnego kraju.

Taka decyzja pociąga za sobą liczne konsekwencje. Jedną z nich jest fakt, że w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy choroby, a także innych okoliczności może dojść do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu czy nawet śmierci. Wtedy często rodzina, pozostała w kraju rodzinnym, podejmuje decyzję o sprowadzeniu ciała Zmarłego z zagranicy.

Zakład Pogrzebowy Kocel, dzięki posiadaniu odpowiedniego taboru samochodowego, jest w stanie świadczyć nie tylko całodobową eksportację Zmarłych z miejsc, w których nastąpił zgon, ale także oferuje usługę sprowadzania zmarłych spoza granic Polski do kraju.

Transport zwłok

Zapewniamy przewóz ciał i prochów Zmarłych na terenie całego kraju, a także na trasach międzynarodowych, dbając jednocześnie o uzyskanie wszelkich zezwoleń oraz innych dokumentów.

Wszystkie te usługi są wykonywane z szacunkiem względem Zmarłego, z pełną transparentnością względem jego rodziny, ale przede wszystkim z uwzględnieniem wszystkich okoliczności – tak logistycznych, jak i czasowych.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usługi sprowadzenia zmarłego z zagranicy proszone są o kontakt z naszym zakładem pogrzebowym – tak w Chorzowie, jak i w Świętochłowicach. Udzielimy Państwu niezbędnych informacji biorąc pod uwagę niepowtarzalne warunki każdego zlecenia.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tej oferty
to zapraszamy do kontaktu.