Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola z * są wymagane.
Twój e-mail nie będzie udostępniany.
20 wpisów.
Renata Wawrzyniak z rodziną
Polecam zakład pogrzebowy Kocel podpisując sie pod poleceniem swoim imieniem i nazwiskiem. nigdy przez wiele lat nie zwiedliśmy się z rodziną na nich. uważam że to solidna firma
Adam B
Pięknie dziękuje za pomoc oraz za całą organizację ceremonii oraz stypy.
Jolanta z rodziną
Polecam zakład pogrzebowy Kocel, obsługa klienta na naprawdę wysokim poziomie i piękne kwiaty.
Barbara G.
Bardzo dziękuję firmie Kocel za sprawną organizację ceremonii pogrzebowej mojego męża Adama. Wasze doświadczenie, zaangażowanie i chęć pomocy sprawiła, że mogłam pożegnać kochanego męża w sposób godny. Będę polecać waszą firmę.
Maria W. z mężem
Dziękuję firmie Kocel za piękną i godną organizację uroczystości pogrzebowej naszej córeczki. Jestem wam bardzo wdzięczna za pomoc i wasze wsparcie w tym strasznie ciężkim dla nas czasie.
Żaneta z rodziną
Te tematy są bardzo smutne, na świeżo po ceremonii jestem zadowolona z jej przebiegu uwazam że zakład pogrzebowy Kocel jest godny polecenia.
Wdzięczny klient
Dziękuję firmie Kocel za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego brata Janka. Wasze zaangażowanie i wsparcie w tym czasie było ogromne. Dla mnie to był trudny czas, w którym mogłem liczyć na zakład pogrzebowy Kocel.
Jarosław
U nas firma Kocel wykonywała pogrzeb i było tak jak chcieliśmy - bez jakiś nowoczesnych udziwnień po prostu tak jak to się robi u nas od lat, dodatkowo przygotowali wieniec od rodziny, cena tez była tańsza niż wyliczyła konkurencja takze polecam
Pogrzeb w Chorzowie
Chciałam powiedzieć, że pogrzeb zorganizowany przez zakład pogrzebowy w Kocel w Chorzowie był bardzo piękny. Wiem, że może określenie to nie jest odpowiednie, ale nie umiem znaleźć innego słowa. To było piękne pożegnanie.
Dominika H.
Firma Kocel jest bardzo rzetelna, a cennik usług przejrzysty. Powiedziałam, czego oczekuję i na tej podstawie wyliczyli koszt całego pogrzebu. Wszystko już wiedziałam pierwszego dnia. W kwestii organizacji nie mam uwag, a w kwestii ceremonii to muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że można tak ładnie zorganizować pogrzeb. Od pracowników bije ogromna empatia i jeszcze większe doświadczenie.