Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola z * są wymagane.
Twój e-mail nie będzie udostępniany.
22 wpisy.
K. Czech z rodziną napisał/a 9 września 2022
Pogrzeb naszego Taty był dla naszej rodziny wzruszający i bardzo dziękujemy że zostaliśmy potraktowani ze zrozumieniem wobec sytuacji materialnej w jakiej się znajdujemy.
Hanna z rodziną napisał/a 19 lipca 2022
Polecam zakład usług pogrzebowych w Chorzowie. Pani w biurze policzyła każdy element taniej niż u konkurencji - jestem zadowolona.
Renata Wawrzyniak z rodziną napisał/a 20 czerwca 2022
Polecam zakład pogrzebowy Kocel podpisując sie pod poleceniem swoim imieniem i nazwiskiem. nigdy przez wiele lat nie zwiedliśmy się z rodziną na nich. uważam że to solidna firma
Adam B napisał/a 3 czerwca 2022
Pięknie dziękuje za pomoc oraz za całą organizację ceremonii oraz stypy.
Jolanta z rodziną napisał/a 30 maja 2022
Polecam zakład pogrzebowy Kocel, obsługa klienta na naprawdę wysokim poziomie i piękne kwiaty.
Barbara G. napisał/a 17 maja 2022
Bardzo dziękuję firmie Kocel za sprawną organizację ceremonii pogrzebowej mojego męża Adama. Wasze doświadczenie, zaangażowanie i chęć pomocy sprawiła, że mogłam pożegnać kochanego męża w sposób godny. Będę polecać waszą firmę.
Maria W. z mężem napisał/a 29 kwietnia 2022
Dziękuję firmie Kocel za piękną i godną organizację uroczystości pogrzebowej naszej córeczki. Jestem wam bardzo wdzięczna za pomoc i wasze wsparcie w tym strasznie ciężkim dla nas czasie.
Żaneta z rodziną napisał/a 30 marca 2022
Te tematy są bardzo smutne, na świeżo po ceremonii jestem zadowolona z jej przebiegu uwazam że zakład pogrzebowy Kocel jest godny polecenia.
Wdzięczny klient napisał/a 4 lutego 2022
Dziękuję firmie Kocel za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego brata Janka. Wasze zaangażowanie i wsparcie w tym czasie było ogromne. Dla mnie to był trudny czas, w którym mogłem liczyć na zakład pogrzebowy Kocel.
Jarosław napisał/a 13 grudnia 2021
U nas firma Kocel wykonywała pogrzeb i było tak jak chcieliśmy - bez jakiś nowoczesnych udziwnień po prostu tak jak to się robi u nas od lat, dodatkowo przygotowali wieniec od rodziny, cena tez była tańsza niż wyliczyła konkurencja takze polecam