Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola z * są wymagane.
Twój e-mail nie będzie udostępniany.
13 wpisów.
Jarosław
U nas firma Kocel wykonywała pogrzeb i było tak jak chcieliśmy - bez jakiś nowoczesnych udziwnień po prostu tak jak to się robi u nas od lat, dodatkowo przygotowali wieniec od rodziny, cena tez była tańsza niż wyliczyła konkurencja takze polecam
Pogrzeb w Chorzowie
Chciałam powiedzieć, że pogrzeb zorganizowany przez zakład pogrzebowy w Kocel w Chorzowie był bardzo piękny. Wiem, że może określenie to nie jest odpowiednie, ale nie umiem znaleźć innego słowa. To było piękne pożegnanie.
Dominika H.
Firma Kocel jest bardzo rzetelna, a cennik usług przejrzysty. Powiedziałam, czego oczekuję i na tej podstawie wyliczyli koszt całego pogrzebu. Wszystko już wiedziałam pierwszego dnia. W kwestii organizacji nie mam uwag, a w kwestii ceremonii to muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że można tak ładnie zorganizować pogrzeb. Od pracowników bije ogromna empatia i jeszcze większe doświadczenie.
Dariusz M.
Jak zapytałem o cenę to powiedziano mi z ta urną i trumną do kremacji tyle i tyle. U konkurencji ktoś coś kręcił więc wybrałem firmę Kocel i nie żałuję, polecam
Barbara
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu Kocel za sprawną organizację pogrzebu. Wszystko przebiegło w bardzo godnej atmosferze. Okazaliście mi i mojej rodzinie bardzo dużo wsparcia. Dziękuję.
Betina
I to jest firma, w końcu ktoś mnie wysłuchał a nie jak u konkurencji - dzień dobry, ma Pani akt, to będzie tyle i tyle jak Pani zapłaci - Polecam firmę Kocel i przemiłą Panią z biura.
Dorota W.
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Od początku wiedziałam, że wybrałam najlepszy zakład. Pracownicy zakładu Kocel otoczyli mnie ogromnym wsparciem i zrozumieniem. Pomogli przejść mi przez wszystkie zawiłości logistyczne oraz zorganizowali przepiękny i godny pogrzeb mojego męża.
Danuta J.
Pracownicy zakładu pogrzebowego Kocel to ludzie z ogromnym doświadczeniem. Dzięki nim wszystkie formalności przebiegły sprawnie, a sama ceremonia pogrzebowa była bardzo wzruszająca oraz podniosła. Zdecydowanie warto zdecydować się na usługi tego zakładu.
Monika Orlikowska
Chciałam podziękować firmie "Kocel" za profesjonalną obsługę ceremoni pogrzebowej, wszystko dopracowane pod każdym względem ostatnie pożegnanie w kapliczce, ceremonia pogrzebowa i co najważniejsze bardzo miła obsługa załatwiają wszystkie formalności. Bardzo polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Miłosz
Chylę czoło przed całym personelem zakładu pogrzebowego Kocel. Ogromne wsparcie, duże doświadczenie i co najważniejsze kompleksowa organizacja pogrzebu. Ceremonia pożegnania odbyła się z wielką godnością i szacunkiem. Bardzo dziękuję.