Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola z * są wymagane.
Twój e-mail nie będzie udostępniany.
30 wpisów.
Wiśniak B. z rodziną napisał/a 3 czerwca 2024
Serdeczne podziękowania za okazane zrozumienie i organizacje pięknej ceremonii.
Kasia Słowik z rodziną napisał/a 24 października 2023
Dobrze że trafiłam na waszą firmę, wszystkie gwiazdki są prawdziwe . jesteśmy wdzięczni i będziemy polecać was znajomym.
Julita P. napisał/a 23 października 2023
W tych najtrudniejszych chwilach mogliśmy liczyć na prawdziwe wsparcie ze strony zakładu Kocel. Wszystko nam dokładnie wytłumaczyli, poprowadzili i wiele załatwili w naszym imieniu.
Krzysztof M. napisał/a 15 września 2023
Organizacja pogrzebu była bardzo trudnym procesem, ale dom pogrzebowy Kocel bardzo nam w tym pomógł. Pracownicy są prawdziwymi profesjonalistami i empatycznymi ludźmi.
Karolina Mierzejewska napisał/a 30 marca 2023
Pierwszy raz w życiu musiałam wybrać zakład pogrzebowy i nie do końca wiedziałam czym się keirować. Trafiłam na zakład Kocel, który wyróżnił się ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem. Wszystkie formalności zostały załatwione przez pracowników, a my z rodzina otrzymaliśmy ogromne wsparcie i zrozumienie.
Arkadiusz Ratajewski napisał/a 30 listopada 2022
W tych trudnych chwilach profesjonalna opieka i wsparcie. Dwie przemiłe panie. Z całego serca polecam. Według mnie najlepszy Zakalad Pogrzebowy w Chorzowie.
Ola P. napisał/a 18 listopada 2022
Otrzymaliśmy z rodziną bardzo duże wsparcie za co dziękujemy
M. Błoński napisał/a 12 października 2022
Dom pogrzebowy Kocel pomógł w pożegnaniu nasze dziadka, dobrze że ich wybraliśmy.
K. Czech z rodziną napisał/a 9 września 2022
Pogrzeb naszego Taty był dla naszej rodziny wzruszający i bardzo dziękujemy że zostaliśmy potraktowani ze zrozumieniem wobec sytuacji materialnej w jakiej się znajdujemy.
Hanna z rodziną napisał/a 19 lipca 2022
Polecam zakład usług pogrzebowych w Chorzowie. Pani w biurze policzyła każdy element taniej niż u konkurencji - jestem zadowolona.
Renata Wawrzyniak z rodziną napisał/a 20 czerwca 2022
Polecam zakład pogrzebowy Kocel podpisując sie pod poleceniem swoim imieniem i nazwiskiem. nigdy przez wiele lat nie zwiedliśmy się z rodziną na nich. uważam że to solidna firma
Adam B napisał/a 3 czerwca 2022
Pięknie dziękuje za pomoc oraz za całą organizację ceremonii oraz stypy.
Jolanta z rodziną napisał/a 30 maja 2022
Polecam zakład pogrzebowy Kocel, obsługa klienta na naprawdę wysokim poziomie i piękne kwiaty.
Barbara G. napisał/a 17 maja 2022
Bardzo dziękuję firmie Kocel za sprawną organizację ceremonii pogrzebowej mojego męża Adama. Wasze doświadczenie, zaangażowanie i chęć pomocy sprawiła, że mogłam pożegnać kochanego męża w sposób godny. Będę polecać waszą firmę.
Maria W. z mężem napisał/a 29 kwietnia 2022
Dziękuję firmie Kocel za piękną i godną organizację uroczystości pogrzebowej naszej córeczki. Jestem wam bardzo wdzięczna za pomoc i wasze wsparcie w tym strasznie ciężkim dla nas czasie.
Żaneta z rodziną napisał/a 30 marca 2022
Te tematy są bardzo smutne, na świeżo po ceremonii jestem zadowolona z jej przebiegu uwazam że zakład pogrzebowy Kocel jest godny polecenia.
Wdzięczny klient napisał/a 4 lutego 2022
Dziękuję firmie Kocel za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego brata Janka. Wasze zaangażowanie i wsparcie w tym czasie było ogromne. Dla mnie to był trudny czas, w którym mogłem liczyć na zakład pogrzebowy Kocel.
Jarosław napisał/a 13 grudnia 2021
U nas firma Kocel wykonywała pogrzeb i było tak jak chcieliśmy - bez jakiś nowoczesnych udziwnień po prostu tak jak to się robi u nas od lat, dodatkowo przygotowali wieniec od rodziny, cena tez była tańsza niż wyliczyła konkurencja takze polecam
Pogrzeb w Chorzowie napisał/a 28 października 2021
Chciałam powiedzieć, że pogrzeb zorganizowany przez zakład pogrzebowy w Kocel w Chorzowie był bardzo piękny. Wiem, że może określenie to nie jest odpowiednie, ale nie umiem znaleźć innego słowa. To było piękne pożegnanie.
Dominika H. napisał/a 12 października 2021
Firma Kocel jest bardzo rzetelna, a cennik usług przejrzysty. Powiedziałam, czego oczekuję i na tej podstawie wyliczyli koszt całego pogrzebu. Wszystko już wiedziałam pierwszego dnia. W kwestii organizacji nie mam uwag, a w kwestii ceremonii to muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że można tak ładnie zorganizować pogrzeb. Od pracowników bije ogromna empatia i jeszcze większe doświadczenie.
Dariusz M. napisał/a 4 października 2021
Jak zapytałem o cenę to powiedziano mi z ta urną i trumną do kremacji tyle i tyle. U konkurencji ktoś coś kręcił więc wybrałem firmę Kocel i nie żałuję, polecam
Barbara napisał/a 21 września 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu Kocel za sprawną organizację pogrzebu. Wszystko przebiegło w bardzo godnej atmosferze. Okazaliście mi i mojej rodzinie bardzo dużo wsparcia. Dziękuję.
Betina napisał/a 21 sierpnia 2021
I to jest firma, w końcu ktoś mnie wysłuchał a nie jak u konkurencji - dzień dobry, ma Pani akt, to będzie tyle i tyle jak Pani zapłaci - Polecam firmę Kocel i przemiłą Panią z biura.
Dorota W. napisał/a 15 czerwca 2021
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Od początku wiedziałam, że wybrałam najlepszy zakład. Pracownicy zakładu Kocel otoczyli mnie ogromnym wsparciem i zrozumieniem. Pomogli przejść mi przez wszystkie zawiłości logistyczne oraz zorganizowali przepiękny i godny pogrzeb mojego męża.
Danuta J. napisał/a 20 kwietnia 2021
Pracownicy zakładu pogrzebowego Kocel to ludzie z ogromnym doświadczeniem. Dzięki nim wszystkie formalności przebiegły sprawnie, a sama ceremonia pogrzebowa była bardzo wzruszająca oraz podniosła. Zdecydowanie warto zdecydować się na usługi tego zakładu.
Monika Orlikowska napisał/a 27 marca 2021
Chciałam podziękować firmie "Kocel" za profesjonalną obsługę ceremoni pogrzebowej, wszystko dopracowane pod każdym względem ostatnie pożegnanie w kapliczce, ceremonia pogrzebowa i co najważniejsze bardzo miła obsługa załatwiają wszystkie formalności. Bardzo polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Miłosz napisał/a 15 marca 2021
Chylę czoło przed całym personelem zakładu pogrzebowego Kocel. Ogromne wsparcie, duże doświadczenie i co najważniejsze kompleksowa organizacja pogrzebu. Ceremonia pożegnania odbyła się z wielką godnością i szacunkiem. Bardzo dziękuję.
Janusz A. napisał/a 1 marca 2021
Bardzo szanuje pracowników zakładu pogrzebowego Kocel za doświadczenie i zmysł organizacyjny. Na pierwszym spotkaniu pomogli wybrać wszystkie akcesoria pogrzebowa, odpowiedzieli na moje liczne pytania, a co najważniejsze przedstawili ostateczny koszt pogrzebu, dostosowany do moich możliwości finansowych.
Hanna Król napisał/a 21 stycznia 2021
Z całą rodziną chcieliśmy podziękować za kompleksową organizację pogrzebu. Wszystko odbyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, to ostatnie pożegnanie - chociaż bardzo trudne - zostało przeprowadzone naprawdę pięknie
Barbara K. napisał/a 5 listopada 2020
Zakład pogrzebowy Kocel okazał się bardzo dobrym wyborem. Pracownik zakładu wyjaśnił mi wszystko na pierwszym spotkaniu. Najbardziej jednak jestem wdzięczna za pomoc w formalnościach. Polecam wszystkim tym, którzy chcą przeprowadzić godny pogrzeb.