Akcesoria pogrzebowe

Nasz zakład pogrzebowy działający w Chorzowie i Świętochłowicach, wśród kompleksowych usług pogrzebowych, proponuje także swoim Klientom skorzystanie z fachowego doradztwa związanego z wyborem różnorodnych akcesoriów pogrzebowych.

Powierzając nam odpowiedzialność za organizację pochówku Państwa Bliskich mogą być Państwo pewni, że zatroszczymy się o wszystko – a więc także o te detale, które czynią każdą uroczystość żałobną zarazem piękną, jak i niepowtarzalną. Dzieje się tak nie tylko poprzez zapewnienie odpowiedniej oprawy muzycznej czy poprzez kwiaty, ale także dzięki doborowi akcesoriów pogrzebowych, najlepiej oddających i podkreślających indywidualność Osoby Zmarłej.

Akcesoria funeralne

Zakład Pogrzebowy Kocel ma w szerokim asortymencie akcesoria pogrzebowe, które mogą zostać zastosowane podczas każdego rodzaju pogrzebu. Mogą Państwo wybierać spośród szerokiego asortymentu trumien, urn, garderoby, modlitewników, różańców oraz innych artykułów funeralnych.

W biurach Zakładu Pogrzebowego Kocel w Chorzowie oraz Świętochłowicach mogą się Państwo zapoznać z pełną gamą oferowanych przez nas akcesoriów pogrzebowych, dostępnych w różnych przedziałach cenowych. Mogą także Państwo liczyć na pomoc w wyborze odpowiednich artykułów – dzięki wiedzy oraz doświadczeniu naszego wykwalifikowanego i kompetentnego personelu.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tej oferty
to zapraszamy do kontaktu.