Pogrzeby wyznaniowe

Godne ostatnie pożegnanie należy się każdemu człowiekowi, niezależnie od wyznawanego przez niego światopoglądu czy religii. W celu umożliwienia takiego właśnie pożegnania Zakład Pogrzebowy Kocel w Chorzowie oraz Świętochłowicach podejmuje się przygotowania i realizacji zarówno ceremonii żałobnych wyznaniowych, jak i świeckich.

Doświadczenie pracowników firmy Kocel oraz ich wiedza to najlepsza gwarancja, że zarówno uroczystości pogrzebowe o charakterze religijnym, jak i bezwyznaniowym zostaną przygotowane z najwyższą dbałością o najmniejszy nawet detal.

Pogrzeb wyznaniowy przebiega według ceremoniałów, określonych przez księgi liturgiczne danej religii. Personel Zakładu Pogrzebowego Kocel zna te przepisy w sposób drobiazgowy i czuwa, aby kolejne etapy uroczystości pochówku wyznaniowego przebiegały w sposób harmonijny i bez zakłóceń.

Pogrzeby w każdym obrządku

Godne ostatnie pożegnanie należy się każdemu człowiekowi, niezależnie od wyznawanego przez niego światopoglądu czy religii. W celu umożliwienia takiego właśnie pożegnania Zakład Pogrzebowy Kocel w Chorzowie oraz Świętochłowicach podejmuje się przygotowania i realizacji zarówno ceremonii żałobnych wyznaniowych, jak i świeckich. Doświadczenie pracowników firmy Kocel oraz ich wiedza to najlepsza gwarancja, że uroczystości pogrzebowe o charakterze religijnym zostaną przygotowane z najwyższą dbałością o najmniejszy nawet detal. Pogrzeb wyznaniowy przebiega według ceremoniałów, określonych przez księgi liturgiczne danej religii. Personel Zakładu Pogrzebowego Kocel zna te przepisy w sposób drobiazgowy i czuwa, aby kolejne etapy uroczystości pochówku wyznaniowego przebiegały w sposób harmonijny i bez zakłóceń.

Organizujemy ceremonie pochówku dla osób związanych z różnymi religiami. Szanujemy i cenimy różnorodność, także tę religijną i chcemy, aby mogli Państwo odczuć ten szacunek w każdej chwili przygotowania i realizacji pogrzebu. Powierzając tę ceremonię firmie Kocel mają Państwo pewność, że zatroszczymy się o wszystko.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tej oferty
to zapraszamy do kontaktu.