Oprawa pogrzebu

Istnieje w życiu ludzkim wiele sposobów, by okazać drugiemu człowiekowi, że jest dla nas ważny i kochany. Codzienność składa się z drobnych gestów, które budują relacje międzyosobowe i często są zrozumiałe tylko dla osób, które w takich relacjach uczestniczą. To właśnie niepowtarzalny, często niewerbalny, język nadaje życiu niepowtarzalne barwy.

Takie doświadczenie obecne jest także w czasie organizacji uroczystości pogrzebowych. W tych momentach ostatniego pożegnania – tak, jak w ciągu życia – rodzina Zmarłego chce okazać na różne sposoby, jak ważne miejsce zajmowała w ich życiu Osoba, która odeszła.

Dbanie o detale

Zakład Pogrzebowy Kocel, bazując na wieloletnim doświadczeniu, troszczy się o odpowiednią oprawę pogrzebu. Dbałość o każdy detal przejawia się w zapewnieniu oprawy muzycznej, kompozycji florystycznych oraz innych szczegółów, które są wyrazem szacunku, miłości, przyjaźni, tęsknoty oraz innych uczuć względem Zmarłego. Zapewniamy również nagłośnienie na cmentarzu oraz dbamy o estetykę wokół grobu.

W naszych biurach w Chorzowie oraz w Świętochłowicach zawsze mogą liczyć Państwo na pomoc pracowników, których cechuje wielka empatia i wrażliwość. Wsłuchując się w oczekiwania naszych Klientów postaramy się doradzić, jaka oprawa pogrzebu najlepiej będzie im odpowiadać, odzwierciedlając to, co często trudne jest do wyrażenia słowami.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tej oferty
to zapraszamy do kontaktu.