Kaplica

Czas ostatniego pożegnania Bliskiej Osoby jest bardzo ważny, bowiem w tych ostatnich momentach spędzonych w obecności ciała kogoś, kogo kochaliśmy, doświadcza się najwięcej uczuć i emocji, których wspomnienie pozostaje na długo. Dlatego tak istotne jest zapewnienie odpowiednich warunków, aby chwile czuwania i refleksji przy Zmarłym mogły przebiegać w atmosferze spokoju i zadumy.

Sala przedpogrzebowa

Zakład Pogrzebowy Kocel – jako jedyny zakład pogrzebowy w tej części Śląska – oddaje do Państwa dyspozycji własną kaplicę i salę przedpogrzebową – w Świętochłowicach przy ul. Szpitalnej 2. Scenografia kaplicy i sali przedpogrzebowej jest każdorazowo dopasowywana tak do rodzaju, jak i charakteru pogrzebu. Zapewniamy dekorację kwiatową, muzykę oraz nastrojowe oświetlenie.

W naszej kaplicy w Świętochłowicach rodzina Zmarłego ma możliwość czuwania przy Zmarłym w spokoju oraz bez presji czasowej. Dzięki temu tworzy się niepowtarzalny klimat prawdziwie ostatniego pożegnania, który sprawia, że te trudne chwile stają się łatwiejsze do przeżycia w pokoju i nadziei.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tej oferty
to zapraszamy do kontaktu.