Nagrobki

Zakład Pogrzebowy Kocel oferuje nie tylko kompleksowe usługi pogrzebowe, ale również usługi kamieniarskie. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem nagrobków – pojedynczych, podwójnych, urnowych, dziecięcych oraz grobowców. Proponujemy szeroką gamę stylów i wzorów pomników nagrobnych.

Czynimy wszystko, aby nasi Klienci mogli doświadczyć, ze pomnik nagrobny jest swoistym dziełem sztuki funeralnej, służącym nie tylko podniesieniu estetyki otoczenia grobu na cmentarzu, ale także uczczeniu pamięci Zmarłego.

Nasz zakład pogrzebowy w Chorzowie i Świętochłowicach może również podjąć się zadania renowacji tych nagrobków, które ze względu na upływ czasu lub w wyniku zniszczeń wymagają odnowienia.

Pomniki nagrobne

W naszych biurach mogą się Państwo zapoznać z katalogiem pomników nagrobnych, wśród których znajdują się wyroby kamienne różnego typu i o różnej charakterystyce. Prowadzimy również ekspozycję nagrobków. Wszystko to, aby mogli Państwo dokonać najwłaściwszego wyboru, uwzględniającego Państwa potrzeby i oczekiwania. Oferujemy nagrobki z materiałów kamiennych najwyższej jakości – odznaczających się pięknym wyglądem, a zarazem stanowiących gwarancję ich długoletniego użytkowania.

Współpracujemy z najlepszymi kamieniarzami, którzy potrafią nadać pomnikom nagrobnym taką formę, jakiej oczekują nasi Klienci. W zakres usług, które oferujemy, wchodzi także liternictwo nagrobne oraz tworzenie galanterii kamiennej – takiej, jak figury czy inne rzeźby albo też wazony.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tej oferty
to zapraszamy do kontaktu.