Mobilne biuro zakładu pogrzebowego

Zakład pogrzebowy Kocel służy pomocą wszystkim mieszkańcom Chorzowa i okolic, także tym, którzy nie są w stanie dojechać do biura. Utrata ukochanej osoby to sytuacja, która sprawia, że często nie jesteśmy w stanie podróżować ani podejmować innych aktywności. Rozumiemy to i spieszymy takim osobom z naszym wsparciem. Osoby które z powodu wieku lub chorób nie chcą opuszczać swoich domów również zostaną należycie obsłużone.Z wielką życzliwością podchodzimy do każdej takiej prośby i staramy się pomóc wszystkim mieszkańcom Chorzowa, Świętochłowic i okolic.

Formalności u Klienta

Umożliwiamy dopełnienie niezbędnych formalności w wybranym przez Państwa miejscu w ramach usługi biura mobilnego. W obecnych czasach, w dobie Internetu, nasze chęci i sprawność w działaniu dają rodzinie możliwość rzetelnej porady i obsługi we wskazanym przez nich miejscu. Pogrzeby organizujemy na wszystkich cmentarzach w Chorzowie, Świętochłowicach i okolicznych miejscowościach.

Wszystkich, którzy są zainteresowani skorzystaniem z mobilnego biura, prosimy o kontakt telefoniczny z firmą Kocel pod numerem 601 447 504. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak to możliwe, na Państwa oczekiwanie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tej oferty
to zapraszamy do kontaktu.