Mobilne biuro zakładu pogrzebowego

Zakład pogrzebowy Kocel służy pomocą wszystkim mieszkańcom Chorzowa i okolic, także tym, którzy nie są w stanie dojechać do biura. Utrata ukochanej osoby to sytuacja, która sprawia, że często nie jesteśmy w stanie podróżować ani podejmować innych aktywności. Rozumiemy to i spieszymy takim osobom z naszym wsparciem. Osoby które z powodu wieku lub chorób nie chcą opuszczać swoich domów również zostaną należycie obsłużone.Z wielką życzliwością podchodzimy do każdej takiej prośby i staramy się pomóc wszystkim mieszkańcom Chorzowa, Świętochłowic i okolic.

Umożliwiamy dopełnienie niezbędnych formalności w wybranym przez Państwa miejscu w ramach usługi biura mobilnego. W obecnych czasach, w dobie Internetu, nasze chęci i sprawność w działaniu dają rodzinie możliwość rzetelnej porady i obsługi we wskazanym przez nich miejscu. Pogrzeby organizujemy na wszystkich cmentarzach w Chorzowie, Świętochłowicach i okolicznych miejscowościach.

Wszystkich, którzy są zainteresowani skorzystaniem z mobilnego biura, prosimy o kontakt telefoniczny z firmą Kocel pod numerem 601 447 504. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak to możliwe, na Państwa oczekiwanie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tej oferty
to zapraszamy do kontaktu.

Kocel Firma Pogrzebowa Chorzów