Formalności i wypłata zasiłku

Zakład Pogrzebowy Kocel zapewnia kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych w Chorzowie, Świętochłowicach oraz w całym województwie śląskim – działając sprawnie, dyskretnie oraz z pełnym zaangażowaniem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Zakład Pogrzebowy Kocel podejmuje się realizacji każdej usługi – także związanej z dopełnieniem formalności pogrzebowych. W trudnych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby ważne jest powierzenie tego niełatwego zadania kompetentnemu i wiarygodnemu zakładowi pogrzebowemu.

Zaufanie, jakim taki zakład jest darzony przez innych Klientów, jest najlepszą rękojmią i potwierdzeniem jakości usług pogrzebowych, które świadczy. Sprawdzony zakład pogrzebowy jest w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność za wszelkie sprawy biurokratyczne oraz urzędowe, tym samym uwalniając rodzinę Zmarłego od niepotrzebnych dodatkowych zmartwień.

Zakład pogrzebowy Kocel w sposób przejrzysty i terminowy załatwia wszelkie formalności: od uzyskania aktu zgonu, poprzez uzgodnienie spraw w różnych instytucjach oraz urzędach (jak ZUS, KRUS, USC), w kancelariach parafialnych, biurach cmentarzy i we wszystkich miejscach, gdzie potrzebna jest wiedza związana z zawiłościami procesu organizacji pogrzebu.

Pomoc w formalnościach

Oferujemy naszym Klientom także możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu oraz z wypłaty zasiłku pogrzebowego w siedzibie zakładu – zwłaszcza, gdy powstaje różnica w kosztach na korzyść Klienta.

Doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam oferować nasze usługi, charakteryzujące się całkowitą przejrzystością oraz uczciwością. Zawsze jesteśmy blisko rodzin Osób Zmarłych nie tylko po to, aby informować je o naszych działaniach, ale także, aby towarzyszyć im z empatią, szacunkiem i troską w czasie żałoby.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tej oferty
to zapraszamy do kontaktu.